Na te rekolekcje trudne, bardzo ważne, ogromnie potrzebne trzeba iść od miejsca zamieszkania aż na Jasną Górę na kolanach! Święte treści, święty czas i zakochany w Eucharystii ojciec! Nic więcej nie trzeba, bo serce i duch płoną.
Teresa
Na te rekolekcje trudne, bardzo ważne, ogromnie potrzebne trzeba iść od miejsca zamieszkania aż na Jasną Górę na kolanach! Święte treści, święty czas i zakochany w Eucharystii ojciec! Nic więcej nie trzeba, bo serce i duch płoną.
Teresa
Dostałam od Boga łaskę, że od ponad 5 lat jestem codziennie na Mszy Świętej. W styczniu tego roku uczestniczyłam w...
Bardzo jestem szczęśliwa, że uczestniczyłam w rekolekcjach. Dzięki, Maryjo! Maria
Rekolekcje rozbudziły moją ciekawość. Żyję dość długo, ale teraz widzę, że nie umiałam przeżywać Mszy Świętej. Pragnę...
0 komentarzy