Moje spojrzenie na Mszę Świętą bardzo się zmieniło

Cieszę się z udziału w Rekolekcjach Eucharystycznych w okresie 22-24.03.2024. Moje spojrzenie na Mszę Świętą bardzo się zmieniło. Rekolekcje to wyjątkowe przeżycie radości i miłości do Boga.

Uczestnik

Zobacz także…

Dostałam od Boga łaskę…

Dostałam od Boga łaskę, że od ponad 5 lat jestem codziennie na Mszy Świętej. W styczniu tego roku uczestniczyłam w...

…serce i duch płoną

Na te rekolekcje trudne, bardzo ważne, ogromnie potrzebne trzeba iść od miejsca zamieszkania aż na Jasną Górę na...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć + trzynaście =