Cieszę się z udziału w Rekolekcjach Eucharystycznych w okresie 22-24.03.2024. Moje spojrzenie na Mszę Świętą bardzo się zmieniło. Rekolekcje to wyjątkowe przeżycie radości i miłości do Boga.
Uczestnik
Cieszę się z udziału w Rekolekcjach Eucharystycznych w okresie 22-24.03.2024. Moje spojrzenie na Mszę Świętą bardzo się zmieniło. Rekolekcje to wyjątkowe przeżycie radości i miłości do Boga.
Uczestnik
Dostałam od Boga łaskę, że od ponad 5 lat jestem codziennie na Mszy Świętej. W styczniu tego roku uczestniczyłam w...
Na te rekolekcje trudne, bardzo ważne, ogromnie potrzebne trzeba iść od miejsca zamieszkania aż na Jasną Górę na...
Bardzo jestem szczęśliwa, że uczestniczyłam w rekolekcjach. Dzięki, Maryjo! Maria
0 komentarzy