Stacja7 o nas (11.05.2022)

„Uzdrawiająca moc Eucharystii”. Paulini zapraszają na rekolekcje o mszy świętej

W ostatni weekend maja paulini z Jasnej Góry zapraszają na rekolekcje o Eucharystii. „Będziemy krok po kroku poznawać Najświętszą Ofiarę, z uwzględnieniem uzdrawiającej mocy Eucharystii” – mówi o. Zbigniew Ptak.

Wielu z nas doświadcza tego, że pandemia zrobiła w nas spustoszenie. Wielu ludzi zrezygnowało na stałe z cotygodniowego udziału w mszy świętej w swoim kościele parafialnym. Ale jest też wielu takich, którzy chcieliby bardziej poznać i rozkochać się we mszy świętej. Dla tych wszystkich, którzy noszą w sobie takie pragnienie mamy propozycję – mówi o. Zbigniew Ptak, paulin.

Zakonnik zaprasza na rekolekcje „Uzdrawiająca moc Eucharystii”, które odbędą się na Jasnej Górze od piątku 27 maja do niedzieli 29 maja (na rekolekcje nie trzeba się zapisywać ani wnosić żadnych opłat).

Będziemy krok po kroku poznawać Najświętszą Ofiarę z uwzględnieniem uzdrawiającej mocy Eucharystii – dodaje o. Ptak.

(Informacja dostępna tutaj:; https://stacja7.pl/z-kraju/uzdrawiajaca-moc-eucharystii-paulini-zapraszaja-na-rekolekcje-o-mszy-swietej/)

Zobacz także…

Opoka.pl o nas (6.03.2023)

Uzdrawiająca moc Eucharystii. Nowa propozycja jasnogórskich rekolekcji dla pielgrzymów Bez zapisów i bez opłat. Na...

Misyjne.pl o nas (26.06.2022)

O uzdrawiającej mocy Eucharystii Kilkadziesiąt osób z Polski i zagranicy uczestniczyło na Jasnej Górze w rekolekcjach...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + sześć =